Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, és állandóan...

23 hetes vagyok, és állandóan a gyomorsavval küzdök.1 hete kezdődött, de valami rettenetes érzés. Főleg az esti órákban jelentkezik, lefekvéskor tetőzik. Semmi nem használ, a Rennie sem. Tudtok tippet adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Háztartási keksz...nekem ez jött be, s nem feküdni hanem fejed alá még egy párna
2009. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

egy pohar hideg tej


mentolos rágó

2009. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. A pohár tejet sajnos elfelejthetem, mert tejcukor-allergiám van. De köszi!
2009. jan. 22. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Rennie-t szedtem, mert sem a keksz sem a tej nem segített. De ha neked nem használ írass fel az orvossal egy másik gyomorsavlekötőt. Hallottam hogy vannak speciális fajták a kismamáknak.
2009. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is Rennin élek lefekvés előtt kapj be kettőt és akkkor talán át alszod az éjszakát.Ha így sem akkor csatlakozom az előttem szólóhoz.Egy darabig még rosszabb lessz de aztán ha lejjeb megy a poci kicsit enyhülni fog.Kitartás.
2009. jan. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a Rennie-re szavazok, de én ki szoktam egészíteni Espumisannal. Igaz, hogy ez felfúvódásra van, de nekem szokott segíteni. Próbáld ki.

Minden jót!

2009. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!