Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy erzem mintha szetfeszulne...

Ugy erzem mintha szetfeszulne a mehem, nem gorcsol csak olyan nyomo feszito erzes, normalis ez? 13 hetes kismama

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább korai. beszélj a dokival és szedj Magne B6-ot az segít. Max mennyiség napi 3x2.
2011. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a méh feszülése lehet a méhed növekedésétől, ugyanis ilyenkor a méh tartóizmai is folyamatosan feszülnek. Nekem is előfordul néha, bár teljesen kibírható. Ha viszont nagyon elviselhetetlennek érzed, konzultálj az orvosoddal!


12 hetes kismama

2011. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen, én úgy gondolom, hogy a méhem nő, nem igazán foglalkozok vele, mert nem zavaró, meg nem fáj!!! 13+1hkm.
2011. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most 22hkm vagyok és a mai napig szokott feszülni a méhem, a hasfalam. Sőt, nekem a 20. hétig még menstruáció szerű enyhe fájdalmaim is voltak. Voltam dokinál, mindent rendben talált, azt mondta a méh növekedése miatt érzek ilyen feszítő érzést, és ezt teljesen normális.

Ha a válaszok nem nyugtatnak meg akkor konzultálj a dokiddal vagy a védőnőddel. Boldog babavárást:)

2011. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feszül :) de úgy örülök neki, hogy már látszik a hasam :)

16+6 km

2011. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanezek vannak nálam is, azt mondta a doki, hogy ez normális ilyenkor, rendeződnek át a dolgok odabenn,

a görcsölő fájdalom az a nem jó .

2011. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!