Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm 16 éves. Szexeltünk....

Barátnőm 16 éves. Szexeltünk. Gumi nélkül. Neki az első volt. Két hete volt várható a menstruációja de semmi. Azóta se. Most akkor mivan?

Figyelt kérdés

Még mikor várható volt h megjöjjön neki azelőtt szexeltünk gumi nélkül.olyan van h az első szex után ennyit késik??

légyszi help:)?


2010. dec. 19. 22:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
87%
szerintem a barátnőd terhes. gratulálok
2010. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
na bammeg mehetc dogozni mert a kis pulyát elkell tartani
2010. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

általában az első szex után valóban késni szokott, nekem 13 napot. csináljatok egy tesztet, ha terhes már bőven kimutatná.

amúgy miért nem védekeztetek? ez nagy butaság volt és most enyhén fogalmaztam, hogy ne töröljenek.

2010. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok! Nekem nem késett egyáltalán az első szex után, még pár nap késés belefér de két hét az már terhességre utal.Terhesteszt.
2010. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

igen előfordul az első szex után hosszú késés, a hormonok okozhatják, reménykedj benne, hogy megúsztátok, és nálatok is csak erről van szó.

Holnap azonnal teszt, és a következő szexnél védekezzetek!!!

2010. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem késett az első szex után.


Viszont késett, amikor tweherbe estem. Mind a két gyerekemnél késett.


Gratulálok, ritka felelőtlenek vagytok. :-(((( Basszus, hogy nem lehetett ennyi eszetek?????

2010. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

akkora baromsag az, hogy az elso szex utan kesik. mitol kesne mar? senki nem jart itt altalanos iskolaba?


egyebkent nagy az eselye, hogy terhes, gyorsan kezdjetek valamit ezzel

2010. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
kedves utolsó, a hormonok miatt igenis előfordulhat hogy késik, ez is biológia. Ettől függetlenül baromi felelőtlenek voltak.
2010. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha azt mondod, hogy biológia, akkor magyarázd meg, kérle, hogy milyen hormonok miatt késik az első szex után, és ponosan hogyan okozzák azok a hormonok a késést.


Mem tudod megmondani, ugye? Mert ilyen nincs, ez csak valami városi babona. Pont ellenkezőleg: erős érzelmi megrázkódtatás - amilye az első szex is - okozhat akár azonnali tüszőrepedést és így terhességet a női nemi ciklus akármelyik szakaszában, ez bizonyított tény.

2010. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
GRATULÁLOK KISPAPA!
2010. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!