Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, tegnaptól...

36 hetes vagyok, tegnaptól nem szedem a magnéziumot az orvosom tanácsára. Ma mondjuk elég sokat pörögtem és úgy érzem keményedik a hasam, kicsit fájdogál is. Ez normális velejáró ilyen idősen?

Figyelt kérdés
Csak mert előtte nem éreztem ilyet.
2009. jan. 23. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én sem szedtem már ilyen idősen a magnéziumot. Azért kell abbahagyni, mert gátolhatja a fájások természetes megindulását, a méhösszehúzódásokat (a simaizmok mozgását), amivel majd világra segítheted a babádat. Biztos, hogy annak a hiányát érzed. Szerintem nincs semmi baj, de ha keményedik a hasad, inkább pihenj! A babának az a jó, ha tovább a pociban marad, de azért innentől nem kell szedni a magnéziumot, mert ilyenkor már bármikor úgy dönthet, hogy kibújik! Könnyű szülést!
2009. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Olvasd el ezt!

Nem KELL abbahagyni!! Én most is szedem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


38 hetes (3. gyerkőc)

2009. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondta a dokim, hogy ha egy nap 8-nál többször keményedik, az már baj, mert könnyen szülés lehet belőle, ha csak 1-2x az nem baj - pihenj sokat

Azt is hozzátette, hogy a 36. héttől már nem számít koraszülésnek, úgyhogy ha ki akarna bújni a baba, akkor nem tartanák vissza a szülést. De azért inákbb pihenj, ezt a pár hetet már valahogy ki lehet bírni:)

2009. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,én 37,5 vagyok, még most is szedem, mert kell, de egyre több a keményedésem.

Amikor keményedik vagy fáj kicsit, pihenj le ha tudsz, most így a végén már fontos hogy tudjál sokat pihenni,mert ha kibújik,nem lesz lehetőséged rá :)

2009. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!