Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyire keménye...

Normális, hogy ennyire keményedik a hasam és ilyen sokszor?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok és nagyon nagyon sokszor kemény a hasam( de nagyon kemény), ha 10-15 percnél tovább állok/mozgok( ha leülök, pihizek elmúlik, de ahogy felállok újra nagyon kemény, feszül és szinte fáj...:()...
2011. aug. 11. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is végig kemény volt. Ilyen kicsit jobban vigyázni kell és MgB6-ot, vagy más magnéziumos cuccot kell szedni, mert az lazítja az izmokat. De ezt a dokid biztos mondja.
2011. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Szólj mielőbb a dokidnál,mert ez még korai,szerintem.

Magnesi Citricit,vagy Magnerotot vegyél,abból 3x1-et szedhetsz,de azért egyeztess az orvossal.A magneB6 nagyon gyenge!

Boldog Babavárást!

33hkm

2011. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj sürgősen a dokiddal, és ilyenkor dobj be egy felest vagy igyál egy pohárka vörösbort (nem vicc, az orvos javasolta!)
2011. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztivan ***** válasza:
100%
Nagyon korai még de attól lehet normális is .Beszélj dokival és bizony a pohár vörösbort nekem is mondták.A magnerotot is szedheted,de mindenképp beszélj az orvosoddal először.
2011. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3*1 magne b6-ot javasolt, de azt nem kaptunk, úgyhogy a Juvitának a magnézium +B6 készítményét vettük:)

Köszönöm mindenkinek!!

2011. aug. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!