Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatás alatt ha terhes...

Szoptatás alatt ha terhes lettem a teszt kimutatja? Esetleg a szoptatásért felelős hormonok befolyásolják az "eredményt"?

Figyelt kérdés
Egy pár napja kicsit hányingeres vagyok,mint az első babámnál az elején. Izgulok, mert nem védekeztünk és mi van ha jön a kistesó? Igaz szeretnénk de kicsit később, hogy több legyen a korkülönbség. Azon kívül hogy elmegyek nőgyógyászhoz mivel állapíthantnám meg hogy tényleg terhes vagyok-e vagy sem?
2009. jan. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz tesztet. A szoptatás miatt nem lesz tévesen pozitív. Én is szoptatás mellett lettem terhes, de mi akartuk a kistesót.
2009. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azt hiszem veszek egy tesztet és megnézem mit mutat. Lehet hogy csak beképzelem az egészet, olyan jó volt kismamának lenni. Attól félek hogy tévesen mutat majd eredményt és nem szeretnék csalódni.
2009. jan. 23. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emelkedett prolaktin miatt biztosan nem lesz tévesen pozitív, nyugodtan tesztelhetsz!
2009. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Szoptatás mellett is teherbe lehet esni!! És a teszt nem fog tévesen + mutatni, ettől ne félj.

Ha még emlékszel a pici előtt, milyen volt várni a tesztre, kb olyan lesz, csak most van melletted egy manó....

Sok sikert:)

2009. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2009. jan. 23. 16:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltam a tesztet, nem bírtam ki. Negatív lett.
2009. jan. 24. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!