Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Fogfájásra 25 hetes...

Mendy1025 kérdése:

SOS! Fogfájásra 25 hetes terhesen algopyrin?

Figyelt kérdés
Csak ez van itthon,vehetk be éjszakára?
2010. dec. 21. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a fogam nemrég.Én 3 napot szenvedtem vele mert pont péntek este fájdúlt meg,azt hittem nem vehetek be semmit,de utánna mondták hogy algopyrint vehetek be rá,és ezt az orvos mondta!Szóval szerintem igen vehetsz be!
2010. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,csak éjszakára kell,mert azt így nem bírnám ki,holnap meg irány a fogorvos:) Egy szemtől meg biztos nem lesz baja a picinek,ugye? Az van ráírva,hogy az első 3 hónapba,és az utolsó 3 hónapba nem szabad használni.Mégegyszer köszi
2010. dec. 21. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz, ilyenkor már szabad. Az első trimeszterben nem ajánlatos, de ha nagyon muszáj akkor is lehet. Csak ne marékszámra.

Orvosom mondta annak idején.

2010. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,vettem be,el is múlt:)
2010. dec. 21. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! 6 orankent lehet bevenni. sajnos multheten azt mondtam hogy megorulok es azt hittuk hogy a bolcsessegfogam nol, es el is mentem dokihoz, de mivel nem vallaltam a rtg-t ezert nem csinalt semmit. de en a terhesseg kezdete ota szedek a vitaminok melle kalciumot kulon. nem artok vele csak segitek a babanak, ugyanis a fogainkbol veszi el azt a kalciumot amire szuksege van. en nem szedtem 2 hetig, es ezert fajtak a fogaim. most megint szedem es semmi bajom. probald meg!!! fajdalommentes ejszakat 30 heteske :)
2010. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) nem fájt éjszaka,és azóta sem szerencsére:)
2010. dec. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!