Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nyomom össze a babát, ha...

Nem nyomom össze a babát, ha még mindig hason alszom?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, már van egy pici pocakom. Nagyon szeretek hason aludni, és néha a hátam miatt iszonyatosan vágyom rá, de ahogy átfordulok, érzem, hogy ezzel a hasam beljebb nyomom. Nem fájdalmas, de a picinek bent nem lehet kényelmetlen? Esetleg meg is nyomhatom? Nincs a hasamon egy csepp husi sem, ha ez számít valamit..
2010. dec. 21. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A baba magzatburokban van, jó csomó víz veszi körül, aztán jön a méh vastag, izmos fala, valamint a te hasfalad. Képtelenség ezt összenyomni. Ameddig kényelmes, addig nyugodtan aludj hason.
2010. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Ne félj, jelzi ha már neki nem kényelmes... :) 35 hetes
2010. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajaj, majd ha nagyobb lesz, jelzi, ha valami nem stimmel! :)

Én is imádtam hason aludni, úgy vágyom rá, de már rég nem tudok ebben a pózban aludni. Ha oldalt is fekszem, és csak egy picit is rossz a pozíció, a baba azonnal jelzi, hogy vissza alapállásba. :)

Érezni fogod, ha kényelmetlen.

2010. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, megnyugtattatok!

Megyünk is aludni:)

2010. dec. 21. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Irigyellek a "csepp husi sincs a hasadon" miatt:) Az én babám rendesen ki van párnázva,és kb, a 20. hétig tudtam hason aludni. Nyugodj meg, tényleg jelzi a pici, ha kényelmetlen neki. Majd meglátod, milyen kifinomultan tud téged irányítani.

Boldog babavárást!

2010. dec. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod összenyomni! Úgy aludj ahogy kényelmes!

31 hetes vagyok és még félig hason alszom. Első babával is végig félig hason aludtam.

2010. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig hason aludtam. Aztán szép lassan elkezdett nőni a hasam és mostmár egyáltalán nem tudok hason aludni, de nem azért, mert fákjna, hanem olyan veszettül elkezd szegénykép rugdosni, hogy rögtön fölébredek: Ha valami nem jó neki, azt jelzi a szervezet (meg a bébi), addig meg nyugodtan aludj hason.
2010. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!