Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam, hogy a 4....

Azt olvastam, hogy a 4. hónaptól van előtej. Én már a 20. hetet kezdem és még semmi, akkor nem fogom tudni szopiztatni a picit? Esetleg már ilyenkor is lehet inni a szoptatós teákat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtej nem minden esetben van. Nekem sem volt egyáltalán, mégis tudok szoptatni. 5 hónapos a kisfiam, és kizárólag anyatejes. Szerintem ne igyál még szoptatós teákat. Várd meg, hogy szülés után hogy alakul. Lehet, hogy annyi tejed lesz magától, hogy még fagyasztani is tudsz :)
2009. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész terhesség alatt nem volt, most hála Isten szoptatok. 10 hetes a lányom. Nem kell, hogy legyen, örülj hogy nem ömlik.
2009. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!en 28 hetes kismama vagyok,de eddig nem volt egy csepp elötejem se!De viszont en ugy olvastam,hogy nem kötelezö mindenkinek hogy elöteje legyen!Majd szüles utän kifog derülni,hogy tudod-e szopiztatni a picurkät!!,viszont olyant is hallottam,hogy volt elöteje,de szüles utän megsem tudta szopiztatni a picit!

Toväbbi szep babaväräst kivänok!

2009. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A terheségem alatt nekem se volt, még szülés előtti napokban sem. És rengeteg tejem volt, az már mellékes, hogy az első babim nem akart szpoizni, de a második 13 hónapig, utána már neki se kellett. 22 hónapos,de nemrég apadt el a tejem. Szóval biztosan neke is lesz tejed és tud szopizni a babid. Jó babavárást!
2009. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 33. héten járok és nekem sincs előtej. Nem függ össze hogy lesz-e tejed vagy nem. Ne stresszelj ezen.
2009. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat!
2009. jan. 25. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!