Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha meghal a baba a pocakban...

Ha meghal a baba a pocakban az utána vérzéssel jár? Vagy még hetekig észrevétlenül marad?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert 7hetesen halványan rózsaszineztem, kb 2délután, aztán elmult.most 10 hetes vagyok. de nem is magam miatt kérdezem, hanem mert egyik ismerősöm mondta hogy ő igy járt? van ilyen????
2010. aug. 31. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én 10 hetesen kezdtem el vérezni, de már 2 hete elhalt a baba. A szobatársam 11 hetes terhes volt, semmi görcse vagy vérzése nem volt, de nem volt a babának szívhangja. Azt hiszem ezt hívják missed ab-nak.
2010. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez nagyon szomorú és egyuttal aggasztó is!

alig várom a pénteket hogy megnyugodjak! bízom benne hogy nem lesz baj! nem véreztem, csak halvány rózsaszin folyásom volt. remélem fogok szép szivdobogást hallani pénteken!

sajnálom ami veletek történt! ezek szörnyű dolgok! én nem is hittem hogy van ilyen! én azt hittem hogy ha baj van akkor a szervezet egyből kitaszitja a beteg babát... nem hogy hetekig élettelenül ottvan.. ez szörnyü.. tényleg...

félek kicsit..de bizom!

2010. aug. 31. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod. Persze vannak ilyenek, de a terhesség elején sokszor előfordul a pecsételő vérzés.
2010. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minimális barnázásom volt 9 hetesen, elmentem dokihoz és akkor már nem volt szívműködés sajnos. Gyorsan jöttek az események, másnap már be is feküdtem, harmadnak műtét. A következő terhességemnél 2-szer is véreztem, de nagy szerencsénk volt, mert a babám már meg is született 7 hónapja. Szóval nincs tuti "recept", csak az uh! Én mindig rettegve vártam, hogy halljam a szívverését. Hosszú 38 hetünk volt az előzmények miatt.
2010. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen volt rózsaszínes folyásom, majd 8-9hetesen megint, sírtam is rendesen emiatt, most van egy 11 hónapos kislányom.

Remélem te is a szerencsések közé tartozol!

2010. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!