Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pólyát vegyek? Hallotta...

Milyen pólyát vegyek? Hallottam több féléről is, de melyik a legjobb? Angol, kókusz vagy a hagyományos?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az angolt szeretem a legjobban. szabadon van benne a gyerek, nincs lekötözve, de azért mégis csak pólyában van :)
2010. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem hagyományos kötős van, szeretem.
2010. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Szia!Na úgy látom háromféle választ kapsz,mert én meg a kókuszpólyára esküszöm.Szerintem ki mit vett,azt szerette.

Én már a kórházba bevittem a kókuszt,abban aludt a babám,könnyü volt megfogni stb..Ha már kinövi,kiveszed a betétet,és játszó szönyegnek is tudod használni.

2010. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt a negyedik variáció :o). az én lányom egyáltalán nem szerette a hagyományos pólyát, vagy 2 hétig próbálkoztunk vele, de aztán beláttuk, hogy nem bírja. Maradt a pléddel betekerés.
2010. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem pólyáztam, nekem a csecsemősök sem ajánlották a hagyományos pólyát. Azt mondták akkor inkább már az angol... De mis is egy lepedőt tekertünk köré.
2010. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kókuszpólyát akartam venni, de 2 héttel előbb jött a baba, pólya meg sehol. Mire vettem volna, már nem hiányzott. Amúgy a fiam utálja a kötöttségeket, a rácsos ágyat se viseli el :d Nálunk pénzkidobás lett volna :)


15 hós fiúcska anyukája

2010. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Kókusz!Az én lányom imádta!És nekem is nagy könnyebbség volt!Könnyebb volt tartani!
2010. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy 5. fajta valasz is. :) Mi Angliaban elunk, itt abszolut nem divat a polya! Nem is vettem a gyereknek Magyarorszagon sem es teljesen jol elvoltunk nelkule (elso baba). Bar az is igaz, hogy nincs osszehasonlitasi alapom, mert nincs masik gyerek egyelore.


Szerintem en nem is tudtam volna polyat hasznalni, mert a gyerekemet szinte minden szoptatas utan at kellett oltoztetni, annyira elazott a tejemtol. :( Nem hogy ha meg polyaban lett volna, akkor azt is naponta vagy 5x mosni kellett volna. :( (Lehet csak en voltam ilyen balfek szoptatas teren, pedig mindent megtettem. Emiatt publikus helyen soha nem tudtam szoptatni mert felcsupaszra kellett vetkoznom, de meg igy is a gatyam is elazott a masik cicitol.)

2010. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!