Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok. A...

17 hetes terhes vagyok. A terhességem 1 hónapja óta már kétszer végigcsináltam egy kezelést (a dokim írt fel kúpot + canesten krém) gombás fertőzésre, mégis újra kiújulnak a tünetek. Normális ez? Mitől múlik el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a babának nem árt, de nekem nagyon kellemetlen.A férjem is kapott gyógyszert, nagyon vigyázok magamra, mégis...A kezelések után 2 hétre újrakezdődik minden. Meddig tarthat?
2008. jan. 20. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy párszor már leírtam itt. A nőgyógyászom szerint a Canesten nem igazán jó gomba elleni krém, csak jó a reklámja. Talán valami más szert kellene felíratnod a dokiddal (esetleg, a helyedben el is mennék másik dokihoz egy vizsgálatra - csak emiatt).

Amúgy én is nagyon fogékony vagyok sajna az ilyen jellegű fertőzésekre. Amit mostanában használok, az az Aquatus készülék, tejsavas kapszulával. Nekem eddig nagyon jónak tűnik! Viszont nem tudom, hogy kismamák használhatják-e.

2008. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a candybene krém vált be.Csak a terhesség első 3 hónapjában nem ajánlják.
2008. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a dokim azt mondta, hogy a terhesség előhoz bizonyos baktériumokat, amik egyébként is jelen vannak, csak nem olyan aktívak. Egyébként milyen fehérneműt használsz? Mert, ha nem 100% pamut, ettől is lehet gombás fertőzésed, mivel ha valami műanyaggal van keverve, könnyen befülled a bőr és már kész is a gomba.

2008. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!