Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunaújvárosi kismamák! Valaki...

Dunaújvárosi kismamák! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy Dr. Barna András száma még mindig ez? 06-30/8224-133 Valamint, hol van neki a magánrendelője?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is még ez a száma van meg, nála szültem.

Többször volt hogy nem tudta felvenni a telefont,mert baromi népszerű orvos(jogosan!), sok a betege. Magánrendelője még nincs ha jól tudom. Jó lenne, ha nem rontanák el őt a nők, mint a többi nőgyogyit, mert itt a környéken nem sok ilyen lelkiismeretes doki van!

2010. dec. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor nem is tudom megkérni, hogy legyen az orvosom? Én is terhes vagyok és nagyon jókat hallottam róla, ezért szeretném felkérni. Vagy hogy lehetne ezt megoldani? Tudnál segíteni? Köszönöm

2010. dec. 30. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg elérni telefonon, szerintem inkább olyan 18-20 óra magasságában, megbeszéltek egy talit a kórházban, és akkor megkérdezed hogy elvállalna-e. Nem tudom hogy most jár-e valami képzésre. Akit én még "ajánlok", az a Dr. Magosányi Fruzsina. Fiatal kis dokinő, aranyos, és nagyon óvatosan vizsgál. Viszont őt jobban nem ismerem sajna.
2011. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!