Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Tankó András kecskeméti...

Dr Tankó András kecskeméti magánrendelésén mennyi a 4D-s uh ha egy képet és egy dvd-t kérünk? Mennyi ideig szokott tartani nála egy 4D-s uh?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy nagyon jó orvos, de a tarifáját már nem tudom van egy 7 éves kisöcsém anyu nála szült és hozzá is járt magánra. Mindenképp hozzá szeretnénk menni mert szerintem az ország legjobb uh-s orvosa... :)

ja az idősebbikről érdeklődnék (nemtom a fia csinál-e uh-got)

24hk


2011. júl. 2. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem akarok rá rosszat mondani, de én 150 kmerről mentem hozzá UHra, mert istenítették. Nem vette észre UHán, hogy beteg a babám, 1 héttel később egy sima mezei UHán az SZTKában derült ki, hogy baj van.


Nővérem nála szült Kecskeméten, utólag a szüléssel sem volt elégedett. A fiáról viszont csak jót tudott mondani. A másodikat már nála szülte.

2011. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ország másik legjobb UH-s orvosa Nemes András. (Kecskemét) Dobó krt.

[link]

Ár kb ugyanannyi lehet.

Valóban jó UH-s Tankó, de a modorát és a stílusát nem kívánom minősíteni!

2011. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmm... Hát most nagyon ledöbbentem. Hogy ilyen vélemények vannak róla. Mi is kb 80km-ről mennénk. Majd a párommal megbeszélem a másik dokit köszönöm a választ, de az öregség hatat rá így? Mert 7 éve még nagyon rendes volt. Én is voltam anyuval mikor öcsémet nézték uhn és nagyon kedves volt mondjuk nem csak magánrendelésre járt anyunak fogadott dokija is volt...De a szüléssel is megvolt elégedve.
2011. júl. 5. 07:05
 4/8 anonim válasza:

Nekem teljesen eltérő véleményem van a Tankó Doktorról! Maximálisan elégedett vagyok Vele! Nagyon alapos volt és szerintem a modorával sem volt semmi probléma, én nem trécselni vagy barátkozni mentem oda. A dvd lemezt én vittem, kaptam 1 db képet és 15000.- kért, de sztem maximálisan megérte, megyek hozzá a 20.héten is!

Sajnos mindenki praxisában előfordult már, hogy valamit nem vett észre, ezért mondják, hogy a terhesség során jobb ha több ultrahangos orvos lát, mert ugye "több szem többet lát"! Nagyon sok olyan példát tudok mikor Szegeden és Félegyházán nem vettek észre valamit és a Tankó vette észre. Szóval nekem maximálisan Ő a legjobb és hozzá megyek, pedig nekem sincs közel Kecskemét!

2011. júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt és az infót. Mi is filozofálunk apával, hogy mi legyen. Nekünk sem volt problémánk vele de mondjuk rosszat sem hallottam eddig róla. Mondjuk biztos az is hogy tévedni emberi dolog...

De ahhoz a henteshez aki itt van sztk-s uhn ahhoz nem megyek. Ez egy olyan doki hogy még a saját lányát is a Tankóhoz vitte pedig ő is megtudta volna nézni az unokáját uhn. Szóval ez még azt sem mondja meg hogy kisfiú vagy kislány van a pocimban. :( Pedig már 25 hetesek vagyunk. Még a kérdést se várta meg már rögtön hogy mondtam hogy doktor úr! Egyből a szavamba vágott hogy nem látszik és tök flegmán. Na hát honnan vette egyáltalán hogy arra vagyok kíváncsi hogy kisfiú vagy kislány? És ha mást akartam kérdezni? Na mindegy.Viszek majd én is dvd-t. Aztán majd meglátjuk először is majd felhívjuk, de még várni szeretnék augusztusig, addigra már pufibb is lesz a kis drága és nem egy kis csontváz babát fogok látni. Jaj már úgy várom mert eddig csak fél szemmel kukkolhattam a monitort és ha észre vette ez az orvos hogy ránéztem a monitorra mégjobban elfordította. Mire jó ez neki hogy minden kismamával ezt csinálja?

Áh csak felhergelem magam. :)

2011. júl. 7. 07:47
 6/8 anonim ***** válasza:

7:05ös

Te még csak most fogsz nála szülni, tehát jóhogy dicséred.

Utána meg lehet, hogy azért, mert nem akarod belátni, hogy rosszul döntöttél.

Én biztos, hogy nem fogok nála többet szülni. Lehet, hogy jó ultrahangos, de akkor sem fogok nála szülni. A kettő nem ugyanaz. A szülésnél úgysem ultrahangoz már senki, ott emberi bánásmódot szeretne az ember.

2011. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a picim beteg volt. Félidőben meg kellett szülnöm. 1órát vizsgált, egy szót nem szólt, ütögette ököllel a hasam. Szülésnél jött, fel is nyúlt jó durván egy kis méhszájtágításra, hogy mikor akarok már "elvetélni", mert meg akarja nézni (sajnos genetikai rendellenessége volt, mert már menne hazafelé.

Alapos, jó doki, de a modora..........

2011. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm hát szülni én sem nála fogok az biztos. De anyu is dicséri neki sem volt semmi problémája csak annyi hogy nem mondták meg neki hogy a gyerek nyakán van duplán a köldök zsinór. Feleslegesen nem akarta stresszelni mikor rákérdeztek azt mondta hogy csak átvetődött a vállán. A modorával sem volt gondjuk. De hát ennek már 8éve. Lehet változott azóta...
2011. júl. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!