Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik oldalamon kene aludnom?...

Melyik oldalamon kene aludnom? Es problema az 16-17 hetesen, ha parnaval a hasamra fekszem 5 percre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik oldaladon kényelmesnek érzed.De szerintem hason már nem kellene feküdnöd.
2009. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

18hetesen néha néha pocakra fekszek, de pár percnél tovább nem kényelmes. És a pici is tiltakozik ellene.

Ha nem teljesen hasra fekszel, se nem hason sem nem oldalt, azt a verziót próbáltad már? Nekünk bevált, a picike is szereti:)

Amúgy úgy feküdj, ahogy nektek kényelmes. Jó pihenést:)

2009. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia! 23 hetes vagyok és még mindig van, hogy hason alszom. Sokszor csak úgy, hogy egyik lábam felhúzom és kitámasztok, de sokszor teljesen hason. Azt mondta az orvos,hogy nyugodtan lehet hason is aludni, úgyis kiszól a pocilakó, ha nem jó neki, nálam elég határozottan szokott kopogtatni szegénykém. De nem ártalmas rá nézve, ő elég jól van védve és még elég pici ahhoz, hogy el tudjon bújni.

Aludj úgy és addig, ahogy és amíg kényelmes. Érezni fogod, ha nem jó akár neki akár neked.

2009. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Úgy feküdj ahogy kényelmes 30 hetes vagyok de a szopipárna segítségével még egy kis ideig simán tudok hason aludni :)

2009. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!