Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első 12. hétben...

Akinek az első 12. hétben volt vírusfertőzése, bármilyen jellegű (influenza vagy egyéb), lett valami probléma a babával, vagy egészségesen született?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhesen influenzás voltam,coldrexet is szedtem/nem tudtam a terhességről/ és van egy egészséges 4 éves kisfiam /kop-kop-kop/
2011. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

10. héten kaptam el valamit, láz, köhögés, torokfájás stb. Plusz a legyengült immunrendszerem miatt kijött a tartósítószer allergiám is.

Úgy teltek a napjaim, hogy folyt taknyom-nyálam, alig bírtam aludni, mert nem kaptam levegőt, és közben hót vörös volt az egész testem, bedagadt a szemem, a szám és viszkettem, mint egy dög.

Gyógyszert nem nagyon szedhettem, nem is akartam.


Lányom most 13 hónapos, makk egészséges.

2011. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! További tapasztalatok is érdekelnének!
2011. nov. 7. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

9 hetesen kaptam el hányásos-hasmenéses valamit...brr...

Nagyon rossz volt, és nagyon rosszul voltam.

Aztán 12 hetesen megfáztam, és a 12 hetes kombinált tesztre is úgy mentem, hogy szétköhögtem a rendelőt - elég csúnyán néztek rám a váróteremben.

Kislányom 1 éves múlt és teljesen egészséges.

2011. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy lázas hányós-hasmenéses vírust kaptam el kb pont akkor, amikor beágyazódott. A terhességem missed ab-al végződött a 9. héten, persze egyáltalán nem biztos, hogy emiatt.
2011. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A 11. héten elkaptam az ovis kislányunktól azt az új vírust lepke himlő...egyértelműen ettől a 21. héten meg kellett szülnöm a picit, a hasürege megtelt vízzel....nem volt mit tenni. Ez 5 hete volt, talán még most sem fogtam fel....készülünk, hogy amint lehet legyen kisbabánk de néha nagyon félek, néha meg biztos vagyok benne, hogy semmi baj nem lesz! Az orvosok is azt mondták ilyen csak egyszer van-ez nem ismétlődhet meg. Mindenesetre a gyereket ki fogom venni az első három hónapra az oviból, az új vírusokra nincsen felkészülve a szervezetünk, bár azt hozzáteszem, hogy egy este lezajlott nálam, kijöttek a karomon a foltok, viszketett-reggelre meg semmi bajom.
2011. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhes lehettem, amikor tüdőgyulladásom volt. Tüdő röntgenen is voltam, nem tudtam hogy terhes vagyok. Holnap lesz 5 hónapos a babám, nem mutatja jelét, hogy bármi gond lenne vele.
2011. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek is! Nagyon sajnálom a két válaszolót.
2011. nov. 8. 13:58
 9/9 ildi32 ***** válasza:

Igaz; hogy régi kérdés. De ha valaki még olvassa; megnyugtató és hasznos lehet számára; hogy én is beteg lettem a negyedik hét elején. Alig lett pozitív a teszt; pár nappal később megfájdult a torkom és elkezdett folyni az orrom. Lázas is lettem; de hál istennek 38,2 volt a max. hőm. 6 hét 3 naposan tudtam először elmenni ultrahangra; addigra aránylag fel is gyógyultam a betegségből. Mindent rendben találtak

Nemrég voltam a 12 hetes genetikai ultrahangom. A kisbabámat ott is egészségesnek látták.

2019. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!