Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell orvost és szülészn...

Hogyan kell orvost és szülésznőt választani?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ha kiderül, hogy babám lesz, akkor egyből ahhoz az orvoshoz menjek, akit már kinéztem magamnak? (Nem a területileg illetékes kórházban szeretnék szülni, akkor egyből annak a szakrendelésére menjek?) Illetve, hogy zajlik ez a választás dolog?
2009. jan. 26. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt választottam orvosnak akihez jártam. Szülésznőt meg ő ajánlotta, hogy ki legyen. Ahhoz az orvoshoz menj aki neked szimpatikusabb. Ha nem annál akarsz szülni akihez eddig jártál akkor keress másikat.

Sok sikert, és jó babavárást!

2009. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van olyan szülész-nőgyógyász, akihez szívesen járnál, akkor nyugodtan menj hozzá. Ő majd elmondja, hogy vállal-e szüléseket, illetve, hogy melyik kórházban dolgozik.
2009. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nődoki: elmentem, bemutatkoztam, mondtam, hogy szeretnék hozzájárni, indul a babaproject. kérdezett, vérkép, megvizsgált, rákszűrés, megbeszélés, stb.


Szülésznő: az egyik kismama ajánlotta, felhívtam, mondtam, hogy x hetes vagyok, szeretnék nála szülni. Mondta, hogy mikor menjek CTG-re, meg NSTre meg ilyenek, ő is ottlesz, első ctg előtt megbeszélünk mindent.


Nekem az illetékes kórházban van mindkettő, DE ha nem oda mész, és mentővel mész be, akkor szólj a mentőknek hova mész, illetve ha beindul a vajúdás, akkor úgyis hívni fogod a szülésznőd, és jó esetben mire odaérsz, Ő már ottlesz, és lerendez mindent ügyesen, ez (is) a dolga.

2009. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!