Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elfolyt a magzatvíz, de...

Ha elfolyt a magzatvíz, de még nincsenek fájások mikor születhet meg a baba véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfolyt a magzatvíz, akkor az azt jelenti, hogy beindult a szólés. Pár óra elteltével megvan a baba, ha minden jól halad. Viszont azonnal kórház!!!
2010. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szólés= szülés
2010. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, hogy a magzatvíz elfolyása után gyorsan megszületik a baba.

Én például példa vagyok rá. Kedd hajnalban elkezdett folyni a magzatvizem, és a kisfiam szerda este fél 8kor született meg. Fájásaim csak infúzióval lettek, és nagyon lassan tágultam, az is csak zselével kezdődött el.

Tehát a magzatvíz elfolyása és a megszületés között 40 óra telt el.

De mint minden más, ez is egyénfüggő.

2010. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nálunk is váratott magára a kisfiunk,szombat du.fél négykor folyt el a magzatvíz(ami a szülés végéig csordogált,hol jobban hol kevésbé)persze fájás nem volt,kb.másfél óra múlva bementünk a kórházba,ott nagyon lassan indult be a szülés,vasárnap de.10.25perckor született meg a baba.Most megint babát várok,remélem ez másként lesz,szeretnék minél tovább itthon maradni:-).Üdv
2010. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 2.babámnál hajnali 2-kor elfolyt a magzatvíz, és hajnali 5:05-re megszületett a kisfiam! :) De ez minden embernél változik! Jó egészséget Nektek!

2010. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 óra telt el. Folyamatosan folyt a magzatvíz, de fájások nem voltak, nem tágultam.
2010. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elso szulesnel alapban azt tartjak, hogyha a magzatviz folyik el mindenfele fajas nelkul, akkor eleg sokat kell varni fajasra. De nem szoktak olyan rengeteget, mert Magyarorszagon utana eleg hamar adnak oxytocint, hogy fajast generaljanak.

En mondjuk kulfoldon szultem, elfolyt a magzatviz, fajas egyaltalan nem volt. A babaval minden rendben volt, igy nekem ott azt mondtak, hogyha folyamatos vizsgalat mellett tovabbra is minden OK a babaval, akkor 48 orat varnak es utana kapok infuziot, hogy fajast csinaljanak.

Arra keszitettek fel, hogy mivel nulla mehtevekenysegem van, igy ne varjam, hogy 1 napon belul spontan fajasaim lesznek.

Ebbol gondolom, hogy altalaban nem jon hamar a fajas.


De kivetelek vanna, ilyen volt az en esetem is.

Ejfelkor folyt el a magzatviz, kettokor a korhazban mondtak nekem ezt, amit leirtam, harom ora korul pedig derult egbol villamcsapaskent jott egy fajas. Egybol 3 percesek voltak es erosek, pedig semmit sem kaptam.

Fel het utan mar megszuletett a kisfiam.

2010. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem este 6kor folyt el, majd reggeltől kaptam oxitocint, és délután 4kor császároztak, mert nem tágultam. :(
2010. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem reggel 8-kor kizúdult, azonnal fájásokkal, nagyon gyorsan tágultam.Előkészítés nélkül szültem (nem bántam) 4 óra alatt.
2010. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nővérem szül 3-kor folyt el a magzatvize most ott tartanak, hogy zselét kapott, hogy táguljon utána meg oxitocint fog kapni. Remélem még ma megszületik a baba:)

2010. dec. 30. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!