Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babámat várom, állandó...

3. babámat várom, állandó fáradtság, hányinger gyötör, és émelygek egész nap! Normális ez?

Figyelt kérdés
Egyik terhességem alatt sem volt soha semmi bajom, de ez valami iszonyat, ha felébredek éjjel akkor is hányingerem van, napközben is, nem bírok csinálni semmit, enni sem tudok! Mit lehetne ez ellen tenni??
2010. dec. 30. 08:51
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy a 7.hétben járok.
2010. dec. 30. 08:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem ilyen volt. A 6-14. hétig. Már félek a harmadiktól. Szerencsés vagy hogy eddig nem volt. Én semmit nem tudtam ellene tenni, pedig mindent kipróbáltam. Kitartás. Remélem hamar jobb lesz!
2010. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TKI Ibolya ***** válasza:

Én is most várom a harmadik babámat és velem mindig így volt az előző két terhességemnél is.Nekem azt mondta az orvosom, hogy sűrűn egyek és keveset és hideg joghurtot, hideg tejfölt,korpás kekszet ajánlott.Bevált!De van akinek a gyömbérüdítő válik be.Nem kell sokat inni belőle csak pár kortyot.Mondjuk én a szénsavtól még rosszabbul lettem.

Kb 14-15 hetesen múlt el a rosszullét most, régen hamarabb.

2010. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!