Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen múlthéten elvetélte...

15 hetesen múlthéten elvetéltem. A kórházban 2 órát szenvedtem, a vér ömlött belőlem, hiába szóltunk a nővéreknek, annyit mondtak, hogy a 4orvos közül akik ügyeletben vannak majd csak jön valaki. Mire jött az orvos elvetéltem. Ilyenkor ki a hibás?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel a nővér nem tudott volna amúgy sem ellátni, inkább az orvos, márha szóltak neki. Szerintem, ha úgy érzed, nem kaptál elég figyelmet akkor mindenképp fordulj az intézmény betegjogi képviselőjéhez, ő többet tud segíten.

Nagyon sajnálom ami történt! Sok erőt a feldolgozásához!

2009. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt, de ebben nem tudsz hibást keresni.

Az orvosok úgyis védik egymást, és lehet amúgy sem tudtak volna mit tenni sajna.

A természet néha elrendezi magát...

Ha van DAS szerződésed, járj utána.

2009. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy van hibás! Biztosan oka volt a vetélésnek! Ne vedd rossz néven, de az is lehet, hogy olyan baja volt a magzatnak, hogy így a jobb.

Nem tudta volna megállítani úgysem. Ha lett volna esély, jobban kapkodtak volna. Nyilván olyan esettel volt elfoglava, ahol azonnal kellett jelen lennie. Neked csak abban tudott már segíteni, hogy neked ne legyen bajod.

Pihend ki, és majd kárpótol az élet!

2009. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nagy valószínűséggel természetes úton vetéltél el, amiben senki nem segíthetett volna. Mondjuk szorulhatott volna több emberség a nővérbe, de ezt inkább nem kommentálom. Nekem a CVS vizsgálat után mondták, hogy történne valami, pl. vetélés beindulna, nem tudnák megállítani...szóval próbáld meg magad túl tenni ezen az iszonyú élményen, és egy kis pihenés után harcra fel...én is ezt tettem, mint olyan sokan mások(25 hetes mami)
2009. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!