Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Talán csuklás?...

Mi lehet ez? Talán csuklás? Milyen érzés a csuklás?

Figyelt kérdés

Vízszintesen feküdtem az ágyban és egészen lent (kicsit a hógyhólyagom felett) éreztem furcsa mozgást. Nem tudom leírni pontosan,de azt megfigyeltem,h ütemszerű volt.

20hetes vagyok...


2009. jan. 26. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem is előfordul. Ilyenkor már ha csuklik, akkor te is érezheted. Néha igen kellemetlen tud lenni. Mintha ki akarna bújni. :) Hasonló érzés, mint amikor rúg egy nagyot.

22 hetes kismami

2009. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom leírni milyen érzés de az tuti,h. egyértelműen csuklás. Ha nem vagy biztos benne,akkor nem az volt. Sztem kicsit később kezdenek egyébként csuklani az enyémet először kb.28 hetesen éreztem.
2009. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, én nem is emlékszem mikor tudtam megkülönböztetni a csuklát a rugdosás vagy mozgástól. Nálam a kettő nagyon hasonló volt, természetesen lent éreztem én is. Szóval a pár percig tartó ritmusos mozgásból következtetten ki, hogy az csuklás és nem egyéb mozgás :)


Boldog babavárást!

37 hetes kismama

2009. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kiegészíteném magam. Nekem lent van a fejecséje és fent a lábacskája. Ezért gondolom, hogy nem a lábával rúg ott lent. :)
2009. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Igen lehet, mert a 18-ik héttől már előfordulhat hogy csuklik, de ilyenkor még nagyon ritkán érzi a kismama. Én a 26-ik héttől tudtam megkülönböztetni a csuklást a többi mozgástól, de attól még Te érezheted. Boldog babavárást! 7 hetes kissrác mamája.
2009. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is pár hete tudom megkülönböztetni a csuklást a mozgolódástól.

30 hetes kismama

2009. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én úgy jöttem rá, hogy csuklást érzek, hogy egy-két alkalommal annyi ideig csuklott szegényke, hogy ha nem akartam is észrevettem volna, hogy percek óta valamiféle ritmusos rángást érzek. :-)
2009. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!