Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a kulonbseg rugdosas es...

Mi a kulonbseg rugdosas es csuklas kozott? Mas erzes?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, kivancsi lennek mikor csuklik a baba, de nem tudom, hogy fogom tudni megkulonboztetni.
2011. júl. 9. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy az ritmusos :) Először én sem értettem hogy tud ilyen ütemesen rugdosni. Pár nap után jöttem rá, hogy ez az :D Biztos te is tudni fogod, mégha nem is elsőre :D Boldog babavárást!
2011. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a 30. hét környékén kezdtem csak érezni egészen lent ütemes lüktetést illetve rángást. Nekem is beletelt pár napba mire rájöttem, hogy csuklik a kislányom. :)


Én megfigyeltem, hogy akkor csuklik (nyel többet a magzatvízből), mikor valami édeset eszem, ami elég ritka mert nem vagyok édesszájú viszont egyre jobban kívánom. Valószínűleg erre van most szüksége. :)


34+4 hkm

2011. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Márciusi a kislányom, így télen terhesen nagyon sok narancsot ettem. Mindig csuklott utána :))

2011. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudni fogod mi a különbség közte. Az én lányom nagyon sokat csuklott. Anyukám mindig csak nevetett, mert még a hasamon is látszott. És kb. negyed óráig is tartott.
2011. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a 30. héttől kezdtem el érezni. A csuklás ritmusos, kb. ugyanolyan gyakorisággal érzed az ugrálásokat és viszonylag sokáig tart.
2011. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Akkor majd figyelem, mikor lesz utemes :)
2011. júl. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!