Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 12 heti genetika uh-n...

Akinek 12 heti genetika uh-n mértek orrcsontot, mekkora lett? Annál mi a normális?

Figyelt kérdés

12+5 naposan: crl: 59mm

tarkóredő (NT) 1,5 mm

orrcsont (NB) 2,1 mm

A szonográfus azt mondta, hogy minden teljesen rendben van a babával, de mégis érdekelne, hogy az orrcsont mettől meddig jó?


2011. jan. 1. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem nem írok hülyeséget, de én úgy tudom, hogy az a lényeg, hogy legyen orrcsont. Ugyanis a down kóros babáknál az a 12. héten még egyáltalán nem fejlődött ki.
2011. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisnita ***** válasza:

Első nem írsz hülyeséget mert én is így tudom. :)

BUÉK!

2011. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia jót irtatok én most 15 hetes vagyok amikor voltam elmondta az orvos hogy ha nincs orrcsont még kifejlődve akkor dawn kór előfordulása áll fenn nagy mértékbe nekem szerencsére minden rendben volt és az eredményemre is azt mondták a vérvételire hogy rendkívülien jó és nagyon ritkán jön ki ennyire jó eredmény. mindenkinek boldog új évet
2011. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!