Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Toxoplazma vizsgálatom...

A Toxoplazma vizsgálatom negatív lett! Még nem estem át a fertözésen. Nagyon nagy baj? Vannak cicáim, kutyám és egyéb állatok. Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
19-hetes kismama
2009. jan. 27. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggód túl a dolgot! Közel sem annyira egyszerű dolog egy friss fertőzést beszerezni. Néhány dolgot óvatosságból be kell tartani, és semmi más nem szükséges.


[link]

2009. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi gond csak amennyire lehet tartsd távol magad tőlük ha megsimogatod őket rögtön moss kezet.

Én sem estem át a fertőzésen és macskám van ráadásul kijárós, szóval akármikor összeszedheti (én meg tőle).

Gondolom majd 5 hét múlva megismétlik a labort neked és ha esetleg időközben mégis megkapnád ami elég valószínűtlen akkor kapsz rá gyógyszert amit végig szedni kell és akkor nem lesz semmi probléma.

Nem kell ezzel különösebben foglalkozni mert igen ritka,h. valaki pont ilyenkor kapja meg.


Üdv

38 heteske

2009. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne te szedd össze a kakiját és nem lesz semmi baj. Nekem is negatív lett mindkét eredményem és így nagy ívben kerülöm az otthoni állatokat.
2009. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!