Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheségem elején voltam...

Terheségem elején voltam toxoplazma vizsgálaton, ami negativ lett. Azóta az orvos nem ismételtette meg eddig minden vizsgálatom jó! Kell kérnem új toxoplazma vizsgálatot vagy felesleges?

Figyelt kérdés
24hetes vagyok
2008. jan. 5. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem ettél egy tányérból egy idegen macsekkal,akkor nem hiszem.

A toxoplazma amúgy enyhe lázzal,influenzára utaló tünetekkel jár.Szerintem észrevetted volna,ha megkapod.Elég kicsi a valószínűsége,h ha eddig nem,akkor majd pont most fogod.

Nyugis babavárást!

2008. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ki kellet könyörögnöm a beutalót.Szerintem ne hagyd magad.Már csak a megnyugtatásod végett is jó ha még sgyszer elmész.
2008. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a macsek(nekem is van),még a teherbeesésed előtt legalább 3 hóval került a családba,akkor már rég átestél rajta,semmi gáz,persze azért az almot ne te takarítsd az egyéb fertőzések miatt!Ha a cicus a terhességed alatt került hozzátok,az nem volt egy túl jó ötlet,akkor mindenféleképp vizsgálatot javaslok.
2008. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!