Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás váladék.4hét 5 naposan....

Barnás váladék.4hét 5 naposan. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

1 órája körömnyi nagysagú barnas-rozsaszines valadekot töröltem a fehérneműmről...Es megijedtem! Azota sem jott belolem hasonlo,egyéb fura tünet nincs.Tegnap este

voltunk egyutt, lehet amiatt vagy veteles??? Szerintetek mit csináljak?


az ügyeletet hívtam, de nem vették fel...arra gondoltam, hogy ha még jön belőlem valami bemegyek, egyébként meg pihi.


2011. jan. 1. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedj be (ha van) és ne ess pánikba. Bármi lehet. Nekem is volt ilyen, mégsem lett baj. (Van hogy a természet megkeveredik és mensihez hasonlót indít el, egy kis foltozás kíséretében; de olyanról is hallottam aki 9 hónapig menstruált és egészséges gyermeke lett!) Dokihoz holnap mindenképp menj, ha pedig jelentkezne még a barnázás akkor ügyelet.
2011. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi valoszinuleg huvelyseb...magneziumot azert vegyel amig nem lat doki es pihi
2011. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi csajok! szerencsére azóta sincs semmi hasonló...
2011. jan. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!