Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos nem találom 16. héten...

Porcukormókus kérdése:

Sajnos nem találom 16. héten esedékes afp vérvételem beutalóját. Legközelebb a 17. héten tudok vérvételre menni. Szerintetek ez probléma, meddig lehet ezt a visgálatot megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Fontos hogy a 16.héten menj, mert akkor ad pontos eredményt. Amúgy sem túl megbízható vizsgálat, de ha ráadásul az időpont sem jó akkor még kevésbé mérvadó.
2011. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem mindkettőnél úgy volt hogy be volt töltve a 16. hét. Sőt a dokim mondta, hogy ne pont a 16dikan menjek, pár nap teljen el. Meg még van itt egy két ember az ismerőseikm közt aki épp így volt. De biztos ami biztos hívd föl az orvosodat és kérdezd meg, vagy ha már késő, akkor az eredményt amikor viszed mondd neki hogy hány nappal mentél később. Ők tudják, hogy naponta menniyvel növekszik az érték, így nem nehéz kikalkulálni. Ne aggódj, nem a világvége az az egy hét csúszás!
2011. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van ahogy első írta, amúgy is megbízhatatlan, hátha még nem is jó időben mész. Fontos lenne elmenni, mert utána már értelmetlen.
2011. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak 16 hetesen van értelme, nem is hiszem, hogy máskor megcsinálják, mert így is elég megbízhatatlan, nyugaton már nem is nagyon csinálják.

16 hét+2,3,4 napnál a legjobb, nyilván minél "középebben". :) Kérj másik beutalót.


31h km

2011. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem meg úgy küldött a doki, hogy ő adott időpontot, de nem is leszek még 16 hetes egészen.

Kell beutaló hozzá?

2011. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont 17hetesen voltam.Tökéletes eredményem lett.
2011. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!