Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogorvos adhat fájdalomcsillap...

Fogorvos adhat fájdalomcsillapítót? 37 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hetes vagyok,most voltam valamelyik nap fogorvosnál.Be kellett tömni egy fogamat,és kaptam injekciót.Kérdeztem,hogy lehet -e,azt mondta,ettől semmi bajom nem lesz.Csak tudja...Aztán kérdeztem egy ismerőst,aki egészségügyis és ugyanezt mondta.
2009. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 19 hetes vagyok, nekem is most tömtek, én is megkérdeztem a dokit előtte :)

De mondták, hogy most már olyan injekciókkal dolgoznak, ami tényleg csak helyileg hat, szinte csak az érintett területen, és a véráramba be sem kerül a szer.

No para :)

2009. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is kellett mennem fogorvoshoz, és azt mondta, hogy nyugodtan lehet érzéstelenítést kérni! Nyugi nem lesz baj! Sok sikert! 35 hetes pocis
2009. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Most 28.hétben vagyok.Én is voltam fogorvosnál a terhességem alatt,és három fogam ki is húzta.Érzéstelenítőt kaptam én is.Azt mondta a doki,hogy nem káros.Hát nagyon remélem!Azt mondta hogy csak helyileg hat.De muszáj volt kihúzni.
2009. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!