Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka, kismama...

Van itt olyan anyuka, kismama aki nem tudta letenni a cigarettát?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak akiket kérdeztem! Köszi


Szeretném elkerülni egymás pocskondiázását.


2011. jan. 3. 15:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2011. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Te milyen kedves vagy...
2011. jan. 3. 15:34
 3/35 anonim ***** válasza:

Ez egy halott kérdés kedves kérdező. Akik dohányoztak kevesen gofják neked bevallani, viszont 1000-en fognak írni, hogy milyen felelőtlen stb. vagy. Velük nem kell törődni.


Én már anyuka vagyok, de nekem nem sikerült letenni. Nem vagyok rá büszke, de egész végig dohányoztam a 40 hét alatt. Makk egészségesen, nagyon erősen 40+4 napra született a pici fiam.

Sajnos ez akaratgyengeség.

Persze majd jön a sok okos, hogy "majd később milyen beteg lesz."

Elképzelhető, hogy van benne valami, de nem bizonyított, hogy a dohányzás miatt lesz.

2011. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
*fogják
2011. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj az ilyen emberekkel hogy nem veszik észre hogy nem a saját hanem a gyermeke életét rontja el, mert te dohányzol....A gyereket lehet fogyatékkal élő, vagy bármi betegsége, ő életét rontod el, mert neked így kényelmes....

Ismerősöm végigdohányozta a terhességet, most szült egy beteg fogyatékos kisfiút,most meg sír hogy miért nem tette le... Ne haragudj de minek neked gyerek, ha ennyire nem vagy érte képes?????

Nyugodtan pontozzatok le...De iszonyat dühítő hogy az ember csakis magára gondol....

Hozzátenném hogy terhességem előtt napi 2doboz cigit szívtam el, ahogy 2csík lett a tesztemen egyet sem(nem tervezett baba volt).Nehéz volt megállni, de a picimért sikerült. Nekem úgy sikerült hogy mikor rágyújtottam volna, végiggondoltam hogy lehet e miatt a szál cigaretta miatt születik beteg babám..Így mindig sikerült megállnom...

Mindenesetre SOK SIKERT, remélem hogy sikerül letenned a cigit, írtó nehéz lesz, de én szurkolok neked.

Üdv 39hetes km

2011. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van az előttem szólónak is, nem bizonyított hogy a dohányzás miatt lesz beteg baba!

De ha már ez a helyzet szerintem minden anya magát hibáztatja ezért, és magát próbálja okolni.

De nem köte4kedni akartam, remélem akárhogy is alakul, egészséges babád lesz!

2011. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Miért is vagyok kedves??? Mert beírtam a keresőbe, hogy dohányzás???? Nagyon szívesen máskor is
2011. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

kedves 15:44!


Megkérdezhetem, hogy te beszéltél erről az orvosoddal? és hogy naponta mennyit szívtál?

A méhlepényed nem öregedett el ezek szerint idő előtt, bár ez nem csak a dohányzáson múlik.

köszönöm, hogy írtál.

2011. jan. 3. 16:04
 9/35 A kérdező kommentje:

a többieknek javasolnám az olvasószemüveget, és hogy fejezzék be a gondolatolvasást, mert fogalmatok sincs miért kérdeztem.

És még valami, a támadók közt kíváncsi lennék hányan járnak autóval...

2011. jan. 3. 16:24
 10/35 anonim ***** válasza:

15.44 vagyok.

Nem beszéltem erről senkivel sem. De tudták, mivel be volt írva a terhességi kiskönyvembe.

Elég sokáig "csak" 2-3 szálat szívtam el naponta, de aztán 32 hetesen elhagyott a párom, nem volt lakásom és semmim, így sajnos jóval többre emelkedett az adag.

Egyáltalán nem nézik jó szemmel az emberek, de nem szólnak, mert mindenkinek a maga dolga.

2011. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!