Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől nyilik ki a méhszáj?...

Mitől nyilik ki a méhszáj? pár nappal ezelőtt iszonyatos székrekedésem volt, egy órát erőlködtem a vécén, mire eredmény lett, azóta viszont néha nyilallik a hüvelyem és folyamatosan "érzem, hogy van"

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ettől nem nyílhat ki. De ettől függetlenül lehet,h. tágulsz főleg ha már "benne vagy a korban". Mármint a terhességiben. :-))
2009. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lehet hülyeség, de nem lehet hogy aranyered lett? Csak hamár ilyen nehezen tudtál produkálni, lehet hogy belül a végbeleden van. Az is tud fájni és nem a méhszáj.

Hányadik hétben vagy? Mekkora a baba (súly) hogy fekszik? Sok minddentől függ. De én így aranyérre gyanakodnék a helyedben.

33 hetes kismama

2009. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19.hétben járok,aranyerem már van,de az nem igy fáj,meg nem ott :)lehet,hogy csak megeröltettem magam,köszönöm a válaszaitokat!
2009. jan. 28. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Legtöbbször bakteriális hüvelyi fertőzés miatt nyílik ki a méhszáj, és én úgy tudom, hogy nem lehet igazán érezni, hogy kinyílik. Valószínű csak megerőltetted magadat azon a területen. Azért nem árt megmutatni orvosnak , utána megnyugodhatsz.
2009. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!