Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok viszketek...

5 hetes vagyok viszketek lent. Lent bőv?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászhoz péntekre van időpontom, de tegnap óta viszketek alul, folyásom viszont nincs. Rohanjak holnap vagy menjek pénteken? Még a tesztelés óta nem voltam orvosnál,mert 3-4 hetesen még úgy sincs sok értelme.

Szerintetek veszélyes lehet a babára nézve,ha nem megyek azonnal?


2011. jan. 4. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem menj inkább előbb,nehogy baj legyen.

mindent a babáért.

és gratulálok a picihez:)

2011. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt viszketésem, pár nap alatt elmúlt.

Most bármilyen apró sir-sz.rt elkaphatsz, mert a baba érdekében gyengébb az immunrendszered.


De látatlanba nem tudok mit mondani, ha szükségesnek érzed, inkább menj el :)

2011. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Hogy érted ,hogy a baba érdekében gyengébb az immunrendszer? Miért jó az a babának? nem kötekedni akarok, de ez tényleg érdekel ha így van. Várom a választ!

2011. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy értette, hogy a babára összpontosít a szervezetem, ezért gyengébb az én védekezőképességem :)

Köszi A válaszokat!

2011. jan. 4. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:

bar nem en irtam de ugyan az a velemenyed...ra kell keresni a neten ha valami nem vilagos:


"Amikor a fogamzás megtörténik, onnantól kezdve folyamatos változások történnek a kismama szervezetében, melyre az immunrendszer folyamatosan reagál valahogy.

Mivel a változások sokkal sűrűbbek, így az immunrendszer sokkal többet „dolgozik” és ez roppant sok plusz energia befektetés a részéről. Aki ezt nem veszi figyelembe, és nem készül fel rá, annak a kismamának a szervezete, illetve az immunrendszere drasztikusan képes legyengülni, mely nincs túl jó hatással sem az ő szervezetére, sem a magzatéra.

Pontosan azért, hogy a kismama képes legyen elkerülni immunrendszere drasztikus legyengülését, fel kell készülni a terhesség időszakára. Amennyiben a terhesség nem előre tervezett, akkor sincs túl nagy probléma, mert a lemaradást be lehet hozni, csupán odafigyelés kérdése."

2011. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem menj minél előbb, ha tudsz! Az immunrendszer azért is gyengébb, mert ha nagyon erős, akkor a babát, mint "idegen testet" megtámadhatja. Ez ritkán fordul csak elő szerencsére.
2011. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm, aki belinkelte a gyenge immunrendszerről szóló részt :)


Boldog babavárást!

2011. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!