Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van ez a dolog most? Ha...

Hogy van ez a dolog most? Ha gyeden vagy, járhatsz ingyen fősulira levelezőn? Hol lehet ennek utána érdeklődni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezt megszüntették néhány éve. Helyette 3 pontokat kapsz a fősulin a felvételikor.
2011. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
remek....
2011. jan. 6. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
en gyesen vagyok, 50 tobbletpont jart. fel is vettek allami levelezore
2011. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha megvan a megfelelő pontszámod és első diplomád lesz, jelentkezhetsz államilag finanszírozott képzésre, az meg ingyenes, azaz nincs tandíj. Én is így végeztem el a fősulit.
2011. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha már van egy tanári diplomám, akkor az állami ugrott ugye?
2011. jan. 6. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:

2 éve megszüntették az ingyen diplomát a kismamáknak akciót :(. Állami támogatást levelezőn csak első diplomásként, megfelelő pontszámok meglétével vehetsz igénybe. :(

Én is hasonló szituban vagyok. Gondoltam milyen jó lesz, a baba mellett szerzek még egy diplomát..., hát nem fogok. :(

2011. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csal elő diplománál mehetsz állami finanszírozású képzésre.. így sajnos csak a fizetősre lehet esélyed... Viszont,+ pontokat kapsz..
2011. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát félévente 140ért... elmarad a képzés. :(
2011. jan. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!