Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon nektek adtak...

Ultrahangon nektek adtak ingyen képet?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam hogy az első uh- on kapott valaki képet ingyen. Még semmit se kaptam most megyek majd a 3. uh- ra a 18 hetesre. Nyíregyházára. Ott hogy működik ez mert én már a 18 hetesről szeretnék képet minyibe kerülhet?
2011. nov. 2. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Mátészalkán voltam ultrahangon és 1000 forint egy kép.

Szerintem az ritka,ahol ingyen adnak képet.

2011. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még pénzért se adnak, csak telefonnal le lehet fényképezni, állítólag nincs pénz rá, bár nem értem, hogy pénzért miért nem adnak!!! Bár most azért jó, hogy telefonnal fényképezem, mert feltudom rakni a szgépre és ugyanakkorába látom mint az uh-n!!! Hódmezővásárhely, 10+6hkm.
2011. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokon adtak nekünk minden egyes alkalommal. Igaz, mi kértük és az uh-s nénik tündérkék, így adtak, de dugdosni kellett ... nyilván ott sem örvendeznek a fenntartók, ha osztogatják a képeket!

Magán rendelésre is jártunk, ott pedig egyértelműen adtak.

2011. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

huh, de legatyásodtunk...

az én lánykám már 5,5 éves, de akkoriban még adtak ingyen képet a sima UH-on, mutogattam is a többi kismamával egyetemben lelkesen boldog-boldogtalannak :)


A 4 D-n (fizetős) ott videokazettát, később már Cd-t adtak.

2011. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Salgótarján. 1000,- forint lett volna a sima UH-s kép. Ha a 4d-sről szerettünk volna CD-t, az 10000,- forintba került volna. Így bármennyire is fájt, azt a pénzt inkább a kiságyra és a matracra költöttük...
2011. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Elfelejtettem említeni, hogy tavaly augusztusban született a kislányom.
2011. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

istvan korhaz -ingyen mindig adnak

fizetosnel 2t kaptam +cdt

2011. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Siófokra járok UH-ra, nincs fogadott orvosom. Már az első, hüvelyi UH-n is kaptam képet, és a 12. hetin is, ingyen. Rákérdeztem, hogy kaphatok-e képet, azt mondták mind2x, hogy persze. Utoljára a 18. hetin más géppel vizsgáltak, ott azt mondta a doki, hogy sajnos nem tud adni, mert nem olyan a gép. (Kedden elmegyünk 4D-sre, már nagyon várjuk.)

20h6n kismama

2011. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma voltam Nyíregyházán UH-on. Lehet képet kérni, de 1000 ft-ba kerül. A 12 hetesről is kértem, és ma a 19 hetesről is. Mikor bemész, rögtön szólni kell, hogy kérsz képet, kapsz egy papírt, azzal elmész az SZTK épülete melletti pénztárhoz, befizeted, és visszamész az UH-ra, odaadod a számlát és megkapod a képet.


19 hkm

2011. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Győri sztk-ba először csekket kell befizetni amit a védőnő ad, egy kép 500 ft.
2011. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!