Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelenik meg az a bizonyo...

Mikor jelenik meg az a bizonyos barna, vékony csík a has közepén?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, de még nem látom.
2009. jan. 29. 08:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elvileg minel vilagosabb boru valaki, annal kisebb az eselye, hogy latszani fog, kreolosabb bornel pedig nagyon eros is lehet.

Nekem olyan 30. het kornyeken kezdett el tenylegesen latszani, addig sejtheto volt csak, de mar ott volt. Viszonylag barna boru vagyok, a csik nem tul sotet, nem tul hosszu, de azert eszre lehet venni. Kilenc hete szultem es meg mindig megvan, sot, most a lapos hasamon sokkal szembetunobb, mint a nagy babapocakomon volt. Azert bizom benne, hogy hamarosan eltunik es azok a pihek is lekopnak majd, amelyek terhesseg alatt kijottek a pocakomon, mert igy eleg furcsan nezek ki... Foleg, hogy egyaltalan nem vagyok szoros tipus, a labam, honaljam szortelenites nelkuli idoszakokban is olyan mint egy 12 eves lanynak, ennek ellenere a pocakom bepihesedett. Mokas.

2009. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. harmadban "jött elő" a csík. Hosszú, sötét és vastag volt, és még mindig látszik 2 hónappal szülés után. Fehér bőrű vagyok.

hk

2009. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem látszott egyáltalán,én mondjuk örülök,hogy nem lett:)

5hónapos a babám

2009. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Adri baba ***** válasza:
20 hetes vagyok de nekem már halványan látszik!!
2009. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!