Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg teszttel tudom ellenőrizni...

Hcg teszttel tudom ellenőrizni magam? Esetleg ovutesztel (mint jóstesztként)

Figyelt kérdés

5-6 hetes terhes vagyok. Pl ha 2 naponta 1 et ellövök abból látszóda valami ha teszem fel nem fejlődne rendesen a baba?

Ez inkább elméleti kérdés, ugyanis tudom, ha műtéttel fejezik be akkor is utána jópár napig még látszik még a hcg


2011. jan. 6. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak ugyanolyan tetszeket használj, és nagyjából ugyanakkor. (tehát ha reggel, akkor mindig reggel pl.)
2011. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megint én. Pontosítok: nem az látszana, hogy nem fejlődik, hanem a Hcg nem emelkedik megfelelően, vagy esetleg csökken. De reméljük, ilyenről nem lesz szó.
2011. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudod hogy terhes vagy, akkor szerintem nem jó ötlet ezzel idegesíteni magad. Bízz benne hogy minden rendben megy odabent és ne vonzzad be a negatívumokat. Ha meg rossz érzésed van, akkor menj el orvoshoz.
2011. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem túl jó ötlet, egyrészt magadat idegesíted vele, pl. nem olyan színű a csík, miért halványabb, stb.

Másrészt pénzben sem utolsó, hogy feleslegesen lövöd el a teszteket. Nem ezen fog múlni a picurkád növögetése. Pihenj sokat, és próbálj meg nagyon pozitívan gondolkodni, ne az járjon a kobakodban, hogy baj lesz.

2011. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első- második vagyok. Én valamiért úgy gondoltam, hogy a kérdező már "tud" valamit... talán azért, mert nálam akkor volt ez ilyen idősen, amikor nem találták a babát és méhenkívülire gyanakodtak. Nekem a doki mondta, hogy ezt kell csinálnom. Kérdező, miből gondolod, hogy gond van?
2011. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
üres petezsák :( 5-6 hetesen
2011. jan. 6. 14:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még az se biztos, ne aggódj!
2011. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, hogy majd a 2. csík. Igen, kb az 5. hétig, sztem akkor a teszt elérte a maximum színét. A 6-7. héten csináltam, pont olyan volt, mint az 5-en. Szóval sztem felesleges.

Egyszer írtam ide, hogy rossz ennyit tudni. Az első babával csak szikhólyagunk volt először, a doki nem mondta, hogy baj, uh nem aggódtam. 2 hét múlva mentem vissza, ott volt a baba szívhanggal, közben még véreztem is, de a szikhólyag miatt nem izgultam...

15 h km

2011. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azóta van valami hír?
2011. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
persze, van baba,szívhang, 7 hetes :))
2011. jan. 14. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!