Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. héten már 1. fokban volt...

26. héten már 1. fokban volt érett a méhlepényem. Kell ezután gyakrabban ellenőrizni az érettségét?

Figyelt kérdés
Az orvos nem mondott semmit, igazából, ezt is csak a leletről láttam meg, de mi van ha a következő UH-n, amire 32 hetesen megyek, már túlérett lesz. Persze tudom akkor sem lehet mit tenni, de azt gondoltam gyakrabban kontrolálják, ha valakinek idő előtt kezd érni a méhlepénye.
2009. máj. 1. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggódj!Ezután majd jön a II.fokú érettség,amihez idő kell és végül a III.fokban érettség,amikor majd megindul a szülés is!Boldog babavárást,jó egészséget!

Ha gond van,úgyis szólnak majd!

2009. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a 26. héthez jó az 1. fokú,nyugi nem hetente fog érlelődni

nekem a 32.hétben 1-2es fokú volt az érettsége

üdv,35hetes kismama

2009. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia a 29,hétben lett első foku a lepény azóta is az most vagyok betöltött 32. hét!
2009. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!