Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok. Még a...

9 hetes kismama vagyok. Még a terhesség előtt a doki megnyomkodta a mellbimbómat és tejsavót préselt ki belőle. Ez gondot fog majd okozni a szoptatásnál? Fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 22. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem annak semi köze nem volt a tejhez amit akkor nyomot ki én ugy tudom tejsavó vagy előtej ahogy tetszik csak a terhesség vége fele jelentkezik semi kép terhesség előt de nyugodtan kérdezz utána dokinál is de szerintem szpotatásnál nem lesz semi gubanc ha most nem fáj akkor bizos nincs gond
2008. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, szoptatásnál ebből semmi gond nem lesz.Bár kicsit tényleg korai az előtej,de ha az orvos nem jelezte neked, hogy gond van,akkor azért mert nincs, ne aggódj.
2008. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!