Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a gyógyszertári...

Mik azok a gyógyszertári dolgok, amiket a gyerekorvos ír fel? Kb. mennyit kell szánni rájuk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? Popsikenyőcs, fürdető, vagy mi?

Szoktak kamillateát fürdető krém, popsi krém, alkohol, olaj, gézlap a köldökre, D vitamin. Felírni esetleg az utóbbit kell. Lázmérő.

3000 ft

2011. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk felírt egy 400 g-os fürdetőt, egy 200 g-os popsikenőcsöt, 1 orrcseppet (100 Ft), D, K-vitaminokat, 400 g-os testápolót. Ezek pár Ft híján 5000-be kerültek.
2011. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre az újszülött dolgokra gondoltam... szóval kb. 5000.- ... ok, köszi!
2011. jan. 8. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

húú nekünk nagyon sok felelslegeset írt fel és a végén rájöttünk hogy a fürdetőn, alkoholon(köldökcsonkra)és a vigantol olajon és a d vitaminon kívül másra nem is lett volna szükség

de kb ez mind 50ezer

aztán ha pocakfájós lesz mehetsz naponta patikába infacol, espumisan, baby tea, Gripe water(1hós kortól)egy vagyon lesz az első hónap:)

2011. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, az alkoholt és a hintőport kihagytam, de az 5-ösben ez is benne volt.
2011. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!