Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 39. hétben vagyok és néhány...

A 39. hétben vagyok és néhány napja kijött az aranyerem, szenvedek. Ismertek valamilyen praktikát a gyógyszertári nem vényköteles krémeken, kúpokon kívül?

Figyelt kérdés

Soha nem volt, nem gondoltam volna, hogy a terhesség utolsó egy-két hetében még meg lehet koronázni valamivel az egyébként sem fényes közérzetemet. Kb négy napja kezdődött, egyből elkezdtem kenni Sperti krémmel, a dokim Detralexet javasolt két napja, azt is szedem lelkesen, de tegnap már kúpot is vettem. Reggelente jobb a helyzet, de délutánra, estére már bedurvul, tegnap a kúp még segített, ma már egyáltalán nem csillapítja a fájdalmamat. Az emésztésem rendben, nincs székrekedésem, sem hasmenésem.

Eddig azt vártam, hogy végre beinduljon a szülés, most viszont azért imádkozom, hogy kapjak még pár napot és tudjam csökkenteni valahogy a fájdalmat, mert jelen pillanatban a vajúdás nélkül is sírva jutnék el a kórházig, mert még a lakáson belüli séta is szenvedős.

Más is tapasztalja ezt ennyire hirtelen és intenzíven? Van valamilyen házi praktika rá, ami enyhítheti? És mégis mire számítsak, mi lesz ebből szülés után?

A dokim szerint egyébként azért alakulhatott ez ki ennyire gyorsan, mert a baba feje az elmúlt napokban teljesen beilleszkedett, leszállt és nagyon leterhel mindent ott lent.


2008. nov. 19. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
SPERTI krémet lehet használni! nekem is ezt adták a gyógyszertárban és csakis ezt lehet, mert ebben nincs semmi káros, ami árthatna!
2008. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Spertit használok, de nem segít.
2008. nov. 19. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már a baba feje nagyon beilleszkedett, akkor nem segít egy krém se, gondolj arra,hogy már mindjárt megszületik, és akkor vége. Amúgy nekem is volt aranyerem, de nekem a sperti bevált, mondjuk ez még a terhességem elején volt.Kitartás! 25 hetes kismami
2008. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ehhez hasonló probléma,azzal a különbséggel hogy nem a 39. héten.Felkerestem egy érsebészt,és ő írt fel egy vényköteles kúpot.Előtte használhattam én mindenfélét,ez 2 nap után segített.Sőt,még azt is mondta,ha bármi történik a szülésnél az aranyérrel,ő készen áll.
2008. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!