Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nem tudom mit ehetek,...

Már nem tudom mit ehetek, fertőzött tojás?

Figyelt kérdés

Minden napra jut valami meglepetés a híradókból. Felháborít, hogy még így is a 8 hónapomat azzal töltöttem, hogy mérlegeltem, olvasgattam a csomagolások tartalmát. Figyelek, hogy mit eszek, milyen minőségben.

Erre most elkezdtem igen sok tojást enni, megfelelően elkészítve, hiszen jól esik, kívánom, még hasznos is...


Erre...


Tud valaki valamit erről?

Hol árultak DE jelzésű tojást, hiteles a hír?! Magyar termékként német fertőzött tojás...


Rendesen elintézik, hogy hipohonder legyek, paranoiás...

MIT EGYEK!


2011. jan. 8. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél tojást,ha jól esik és ne csinálj mindenből ekkora problémát. Legalább annyit árthat a szennyezett levegő is. A vizsgálatok szerint nem került fertőzött tojás az országba.
2011. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvasom a neten a híreket, mind arról szól hogy Magyarországra nem jutott át a tojás. Ilyenkor nem a pánikkeltés miatt nem szólnak arról, ha van fertőzött tojás, hanem azért nincs miről írni, ugyanis nincs ilyen tojás Magyarországon. Különben nyilvánosság elé kötelező hozni, ha tetszik nekik, ha nem.

Szóval nyugi!:)

2011. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön mondják meg a labor eredményeket, mert "lefoglaltak" DE jelzésű tojásokat. Az iménti RTL Híradó közlemény szerint.
2011. jan. 8. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
De sajnos itt Magyarországin foglaltak le belőle, egy budapesti üzletben, most mutatták a hír tv-n, egy SPARt mutattak közben, tehát gondolom ott. Azt nem értem, hogy nem tojnak elég tojást a mi tyúkjaink ? Mért kell minden szart külföldről behozni. Sokkal szigorúbban ellenőrzik a magyar termékeket, mint amit külföldről behoznak. Még ha egy déli gyümölcsről lenne szó azt megértem, hogy ide hozzák, de tojást?????
2011. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Észrevettétek már,hogy ha gebasz van,akkor Mo-ra véletlenül éppen soha nem jut semmilyen fertőzött élelmiszer? (ez sem,a guargumi sem,a fert.paradicsom sem) Érdekes...
2011. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, vásárolj piacról v. háztól tojást. A házi tojás sokkal jobb, ott a pipiket nem felfújós táppal etetik, biztos nem etették szennyező anyaggal sem.

Én eddig sem bíztam a teszkós és egyéb tojásokban. Bár nekem mázlim van, anyukáméktól rendszeresen kapunk tojást, nem kell boltban vennem.

2011. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!