Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósoméknál ma Tiramisu lesz...

Anyósoméknál ma Tiramisu lesz a desszert, most csinál ilyet először, de ehetek belőle, mert ugye nyers tojás van benne? !

Figyelt kérdés
Már tegnap meg csinálta!
2009. márc. 8. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ennék! De ha nagyon kívánod kostold csak meg,picit!
2009. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit úgysem tudsz enni belőle, amennyitől már bajod lehetne. egyél nyugodtan! (Nekem ezt orvos és védőnő is mondta....)
2009. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kétes a tojás eredete, és hidegen volt szerintem 1 kockát nyugodtan. Amúgy én is dilemmáztam ezen mikor terhes voltam de aztán megkóstoltam és semmi gond nem volt.
2009. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyél belőle mert rosszabb ha megkívánod és nem kóstolod meg,

Boldog babavárást,

18 hetes kismama:)

2009. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kóstold meg és ha te is szeretnél otthon csinálni találtam egy jó ötletet a tojás helyett.....habtejszín:) Én kipróbáltam így és isteni volt szerintem még jobb mint az eredeti!Úgyhogy így a kismamik is bátran ehetik!

Jó étvágyat!

Boldog Babavárást!16hetes kismama

2009. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk karácsony környékén volt tiramisu, és nem is tudtam, hogy nem lehet enni. (nem gondolkoztam,mi van benne, csak kívántam!) Úgyhogy jó sokat magamba tömtem, aztán rá egy pár órára jutott eszembe, hogy ezt nem kellett volna. De semmi bajom nem lett, pedig tényleg rengeteget ettem belőle. Ha házilag készített, és friss tojásból van, akkor biztos nem lesz semmi baj.
2009. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szokott sütni anyósom,inkább én vagyok az aki mókol ilyenekkel,és most nem akarom megsérteni hátha belejön.

2009. márc. 8. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi történhet velem ha már egy rakásnyi tiramisut megettem? Én még a lágy sajtról is hallottam, hogy azt sem ehet a kismama! Ti mit tudtok róla?
2009. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!