Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyümölcsök fogyasztása...

Milyen gyümölcsök fogyasztása a legjobb a babára nézve? 18 hetes km

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 10:28
 1/7 Adri baba ***** válasza:
Szerintem az alma!Nekem legalábbis,főleg ha vashiányos valaki!
2009. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kivi nagyon jó!

Rengeteg vitamin van benne (C-vitamin 1 kiviben annyi mint 1 kg! narancsban)

De ezen kívűl szerintem minden ami gyümi és zöldség az nagyon jó:)

2009. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a banán is, én reggelente banánturmixot iszok. Alma, kiwi, narancs a téli időszakban általában ezeket lehet beszerezni.
2009. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szorulásos vagy, a banánt nem nagyon ajánlanám, mert az mégjobban megfogja a hasad. Kiwi narancs alama, ezek vannak most télen. Vagy ha veszel fagyasztott gyümölcsöt,eper, málna, botmixerrel pépesítessz egy kis adagot, amit összekeversz joghurttal, vagy tejföllel, az is nagyon egészséges. De fagyasztott zöldségekből jó a főzelék is, mint pl. borsó, zöldbab, kelkáposzta, karfiol.
2009. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
én az 1.három hónapban meg voltam őrülve a kiviért.kiló szám vásároltam,és a C vitamin mellett nálam hashajtó hatása is volt-és ez sem mellékes
2009. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó, csak mosd meg mindet jó alaposan (na, jó a banánt nem kell! :D )

Viszont én azt hallottam, hogy a k betűsök megcsavargatják az embert. Nem akartam elhinni, de mikor kórházban voltam, kaptunk körtét, én még a szobatársamét is megettem. Hát mit mondjak, azt az éjszakát senkinek nem kívánom, bocsi a kifejezésért, de a beleim úgy össze voltak csavarodva, hogy azt se tudtam, hogy mit csináljak, hogy feküdjek. Aztán reggel mondtam a szobatársamnak, és ő mondta, hogy nem kellett volna megenni a körtét! ÍGy már elhiszem. (de a kivi az gondolom kivétel)

2009. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is a kiwit kivantam es rengeteget ettem belole.A szekrekedesem miatt jol is jott.De az almat is nagyon tudom ajanlani,mandarint,malnat,epret.Igaz a teli idoszakba a ket utobbi dragabb de ha kivanossagrol van szo en csak a gyumolcsnel engedem meg magamnak a koltekezest.Zoldsegek kozul nekem a paprika a kedvencem.Nagyon sok C-vitamint tartalmaz.
2009. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!