Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha előre tudod, hogy valamiért...

Ha előre tudod, hogy valamiért császáros leszel, választanál szülésznőt vagy ez esetben nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tuti. A második babámat várom, elsőnél is fogadtam, most is Ő lesz. Ha császáros lenne meg pláne! Ha már a párom nem lehet ott mellettem, legalább a szülésznőm legyen ott!
2011. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első babámat császárral szültem,nem fogadtam szülésznőt,a kórházban maximálisan elláttak,kis kórház,így odafigyelnek az emberre,már próbálkozunk a második babával,most sem fogunk szülésznőt fogadni!
2011. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Lehet normál esetben én sem fogadtam volna, de a szülésznőm egy régi jó barátom. Szóval természetes volt, hogy Ő ott lesz :)

2011. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Császárnál én tuti nem fogadnék szülésznőt. Nekem végül sajnos császár lett, előtte mondjuk sokáig vajúdtam, de igazából akkor is csak néha-néha jött be megnézni a szülésznő.
2011. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első császár volt, nem volt szülésznőm, csak dokim. Nem is volt rá szükségem mert progis volt (faros első baba), nem vajúdtam, a párom ott volt. Annyira amennyire szükségem lett volan a szülésznőre, maximális "ellátást" kaptam.

Mivel nem lesz másfél év a két gyerek között (febr-ban születik a második), valószínű megint császár, így most sem fogok fogadni, csak dokit.


Velem a műtét közben nagyon kedvesek voltak, egyáltalán nem éreztem idegennek a környezetet, az anesztes hölgy nagyon aranyos volt, végig mondta mit lát (comb..popó...), beszélgettünk. A többiek is, na és ott volt ugye a dokim. Teljes bizalommal és sok izgalommal feküdtem.


Minden jót!

2011. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A vajúdóban volt ott a párom, a műtőben nem.
2011. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!