Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-án 3,5mm-s embrió látszódott...

6-án 3,5mm-s embrió látszódott az UH, ma (10-n) 5,1mm. Szívmozgás még nem látható, a doktornő csütörtökre visszahívott UH-ra. Ki járt így?

Figyelt kérdés
Meg vayok ilyedve, mert a múlt év folyamán 2 babát már elveszítettünk és örültünk, h végre sikerült újra teherbe esnem.Eddig nem volt semmi gond.Nyugtassatok meg, h velünk marad!Én pozitívan próbálok hozzáállni a dologhoz, de egyre nehezebb!
2011. jan. 10. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

5.1 mm es embrio hat hetes kornak felel meg.


Hüv. vagy hasi uh volt? hasin nem biztos hogy egyértelmüen látszik a szivmüködés hüvelyin meg lehet hogy a napokban fog egyértelmüen látszódni.


Ha nő a baba és tényleg baba formája van nem szabálytalan amorf akkor nem kell aggódni. Csütörtökön lesz már uh-n szivmüködés látható ++++


- igen én is jártam már úgy hogy számitás szerint 7 hetes voltam az uh nem látott babát. ... -


FEL A FEJJEL!!!!

2011. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,minden rendben lesz!!!

Kb hány hetes vagy?

2011. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Hüvelyi UH-n néztek és sajnos nem tudjuk pontosan hány hetes lehetek.Kalkulátor szerint asszem 8hetes és 3napos, de a doktornő szerint csak 6 hetes körül lehetek.Nem a ciklus közepén volt pém, így a fogantatás is csúszott.

December 10-n kellett volna megjöjjön és 15-n még alig látható 2 csíkosat teszteltem, majd rá 5 napra lett egyértelmű a teszt.

2011. jan. 10. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi lesz, azt nem lehet megjósolni, de ha számít, akkor nagyon szurkolok Nektek!! A pozitív hozzáállás pedig tényleg fontos! Kitartás, és ne agyalj, csütörtökön minden eldől, addig meg mondogasd szépen a babának, hogy kapaszkodjon erősen, és növekedjen, fejlődjön ügyesen, mert Ti már most nagyon szeretitek, és várjátok! Írj majd mit mondott a doki!
2011. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt az uh-n??
2011. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!