Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 mm-es petezsák, és benne 5...

15 mm-es petezsák, és benne 5 mm-es embrió hány hetes terhességnek felel meg?

Figyelt kérdés
ma voltam dokinál és ennyit mondott,meg h szívhang sejthető.de azt nem mondta hány hetes vagyok,csak h 2 hét múlva menjek vissza.ez azért érdekes mert az előző terhességemnél is hozzá jártam,és első alkalommal mikor mentem,akkor volt 10 mm-es a petezsák,és benn 3mm-es az embrió.és akkor mondta h 5+3 hetes vagyok.most meg semmit nem mondott.
2011. szept. 14. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulálok! Nekem 6+5 hetesen volt 5 mm, szívhang is már egyértelműen volt.


12 hkm

2011. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,és én is gratulálok:)csak azt nem értem h miért mondta a doki h 2 hét múlva kontroll.meg mi az h szívhang sejthető.most akkor van szívhang vagy nincs?meg az előző terhességemnél már megmondta h hány hetes vagyok most meg semmi.picit aggódom.
2011. szept. 14. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztosan minden oké lesz!

Mikor ilyeneket olvasok,mindig megijedek..Nekem múlthét hétfőn mondta a doki h kb 4 hetes terhesség 3 mm-es petezsák..az nem kicsi? Vagy napok alatt sokat fejlődik?

Félek, nekem október 3-án lesz újra vizsgálatom!

2011. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudom h elég gyorsan növekszik a petezsák.szerintem ne aggódj,nem lesz baj.hogyhogy olyan sokára kell csak menned legközelebb?nagyon messza van még október.bár nekem meg szeptember 28.-án kell visszamennem.az is még 2 hét:(
2011. szept. 14. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, azt mondta egy hónap múlva sokkal többet kell látnunk,ezért várjuk meg. Gondoloma zért mert orvosi számítás szerint akkor 8hetes.Kell lennie szívverésnek. Menzesz szerint meg már 10 hetes lenne! Hát nem tudom remélem minden ok lesz! Még 2.5 hét nekem is:( Idegtépő!
2011. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6hetesen 23mm-es volt a petezsák
2011. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

mindenki nyugodjon meg!!

Nekem 5+ 3 naposan volt 9 mm peteszák,benne semmivel.....2 hét mulva kontroll és addigra 1 cm embrió volt benne ,tökéletes szivhanggal!

Azért mondta a két hetet,mert ilyenkor gyorsan fejlődik,és ha okos doki akkor nem fog agyba főbe ultrahangozni!

Enyém sem ezt csinálta!!Nőnek ezek a babók !!!

23 hetes kismami

2011. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a megnyugtatást!

Igen én is erre gondoltam,azért várat velem egy hnapot,hogy addigra mindennek látszania kell, és az se jó ha sokat ultrahangoz!


Én érzem,hogy velem van, mert alszok sokat, és émelygek egyre többet!

2011. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!