Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztnek vagy az...

Terhességi tesztnek vagy az ovu tesztnek hihetek? Kép és a többi lent

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 11. 09:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Clostit kaptam,most vagyok a ciklusom 13.napján az első naptól szedtem 5naőig 2szemet.December 16-én voltam orvosnál mert már késett,nem akart megjönni.Meguh-ozott azt mondta semmit nem lát,nincs baba nincs ciszta se semmi.Kaptam duphastont,azt mondta várjak egy pár napot ha nem jön meg akkor,majd 10napig szedjem.29-én megjött,akkor beszedtem a clostikat.Mostanában lenne még csak peteérésem.de az ovu teszt nem akar erőssödni,totál mindegy,hogy mikor csinálom,reggel vagy este.Ma kíváncsiságból csináltam egy 10-es érzékenységű tesztet,az eredményét ti is láthatjátok.Aztán elszaladtam egy gyógyszertárba és teszteltem egy gabrielt is ugyanebből a vizeletből..ez is pozitív,bár halványabb,de egyértelmű rózsaszínű a msáodik csík is.Szerintetek ilyenkor most mi van???
2011. jan. 11. 09:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Futás vissza a dokihoz! Mielőbb. És ne szedd tovább a Clostyt.
2011. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bocsi, de melyikek a terhességi tesztek?

Reméljük baba lesz. Ha pozi, akkor én felkeresném a dokit!

2011. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A két alsó a terhességi teszt a felső az ovu.Ezek one step-es tesztcsíkok.Az alsón nem nagyon látszik a második csík,pedig ott van és rózsaszín lett rögtön.az gabriel teszt.Ma is csináltam egy ilyen egy olyan tesztcsíkot,ugyanez az eredmény megint.Nagyon nem értem...
2011. jan. 11. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

a clostihoz nem értek, de a teszt a pozi. Akkor baba van, uh irány a doki. Lehet, hogy volt később egy peteérésed, vagy ne adj Isten méhen kívül van, és azért nem látott semmit a doki.

majd utána írj, hogy mi lett!

2011. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ott az a második csík, bár nagyon halovány! Doki mielőbb!!! És írj, drukkolok!
2011. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha 13napon vagy akkor előző ciklusban fogant babát sokkal erősebben kéne már mutatnia a tesztnek.

Nemtudom, én is visszamennék a dokihoz

2011. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!