Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vasárnap elment a nyákdugóm...

Ha vasárnap elment a nyákdugóm akkor szerintetek mikor indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta egy-két nap de tegnap nst-n azt mondták jövö héten találkozunk pedig ott is mondtam hogy mi a helyzet.
2011. jan. 11. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a nyákdugó távozása után 3 héttel és 4 nappal szültem :) Kiszámíthatatlan.
2011. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvíz folyt el eloszor,de a húgomnak a nyákdugó ment el,és rá pár órájára megszult.
2011. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 hét volt mg utána, de akkor is már túlhordtam és indították
2011. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vasarnap ment el es szerdan szuletett meg pici fiam. Ez amugy teljes valtozo, nem lehet ebbol arra kovetkeztetni hogy mikor indul be a szules! De konnyu szulest kivanok neked!
2011. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap ment el, doki megnézte a méhszájam, a külső teljesen zárt, méhnyak megrövidülve, belső méhszáj nyitva. Azt mondta akármikor jöhet, de túl is hordhatom. Nem lehet tudni. :(

38h km

2011. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!