Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, most reggel...

39 hetes vagyok, most reggel elment a nyákdugóm, ez még semmi, de kijött egy nagyon fájó aranyér is ami este még nem volt. Ez lehet a szülés közeledtének a jele? Mitől jönn elő? Nem is erölködtem. Ha ez ennyire fáj, hogy fogok szülni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááát, nem akarlak áltatni, ez bizony a szülés közeledtét jelzi, és az fájni fog... nagyon.... Azt mondják, az segít ha nem úgy éled meg a dolgot hogy túl kell élned, hanem hogy hamarosan találkozol a babáddal... de ezt biztosan férfiak találták ki:) Kitartás, könnyű szülést!

25 hetes + 21 hós

2009. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szules elott ket hettel jott elo, szoval joval korabban. A doki azt mondta, hogy azert eppen akkor, mert akkor illeszkedett be teljesen a babam a helyere. Azt mondta, hogy attol lejjebb a baba feje mar csak szuleskor kerulhet. Viszont amiatt, hogy lent volt mindent elnyomott, meg nagyobb suly erte az also reszeimet, nagyobb lett az alhasi verboseg es ezert jott elo az aranyer.

Nekem is iszonyuan fajt, probaltam ra mindent, amit ajanlottak es egy hetet vegigpityeregtem miatta, mert foleg delutanra, estere mar annyira fajt, hogy nem birtam menni, nem tudtam bugyit es nadragot felvenni. Akkor azert kezdtem el imadkozni, hogy ne kelljen szulni menni meg, mert konkretan nem fogok tudni besetalni a szuleszetre.

Vegul nekem a doki azt ajanlotta, hogy kezdjek el Detralexet szedni kura szeruen, ezt terhesen is lehet, 2-3 nap alatt elmult a fajdalom, az aranyer teljesen vissza nem huzodott tole, de kisebb lett.

A szules valoban mas jellegu fajdalom, erosebb, de oszinte leszek, en jobban viseltem, mint az egy hetig tarto durva aranyeres fajdalmat, mert egyreszt a vajudas nem tartott egy hetig, teny, hogy jobban fajt, de vegul ugy tunt, hogy hamar vege lett, masreszt a vajudasnak volt ertelme. En kozben nem is voltam teljesen magamnal (nem hasznaltam semmilyen fajdalomcsillapitot), en ugy meglepodtem az elso fajasnal, hogy szinte transzba estem, nem beszeltem, nem jajongtam, ha jott a fajas, akkor nem "ellenkeztem" ellene, hanem arra gondoltam, hogy ennek igy kell lennie, vissza ut mar nincs, barmennyire nyavogok, ezen csak tul lehet lenni, raadasul minel tovabb es minel erosebben faj, annal hamarabb vege lesz es kint lesz a babam.

Az aranyer szules kozben nem lett durvabb, utana mar egyaltalan nem fajt, elkezdtem normalisan taplalkozni es 1-2 honap alatt teljesen visszahuzodott, azota sem jott elo.

2009. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!