Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten kismama jógára...

Kecskeméten kismama jógára jár közületek valaki?

Figyelt kérdés
Azt hiszem Janiné Etelka tartja. Érdekelne, hogy mi a véleményetek, mennyibe kerül, hány hetes kortól lehet járni, szóval minden. Köszi
2011. jan. 11. 14:02
 1/4 haramia ***** válasza:
Szia! én is az Ő nevét találtam a terhesgondozóban, fel is hívtam, de mondta, hogy alacsony jelentkezés miatt nem indul jógatanfolyam :( viszont szülésfelkészítőt tart, ami szintén nagyon hasznosnak tűnt, arra azonban inkább a harmadik harmadban érdemes menni...
2011. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sajnálom, hogy nem indul, szívesen jártam volna. Igaz még csak 10 hetes vagyok, de gondoltam körbe érdeklődöm, hogy amikor mehetek, akkor már csak be kelljen jelentkeznem. Ha véletlen találsz másik kismama jógát, légyszi írd meg! Köszi
2011. jan. 12. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,

én jártam az Etelka féle jógára és nagyon jó volt, de miután én már szültem, én is hallottam, hogy befejezte, mert nem volt érdeklődő utána. Sajnos.

Pedig tényleg nagyon jó volt. Beszélgettünk is sokat, és utána tornáztunk, a végén pedig meditáció volt.

a szülésfelkészítő is jó volt, ha tart ajánlom azt is, főleg lelkileg segített felkészülni a szülésre, leküzdeni a félelmeket...

Jó volt.

Nekem nagyon könnyű volt a szülés is, biztos köze van hozzá a jógának is.

Boldog babavárást kivánok!

2011. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ma beszéltem vele, és azt mondta, hogy ha összejön a létszám, akkor indít ismét. Mondta, hogy nem rég ért véget egy kurzus. Nagyon szimpatikus volt, remélem, hogy összejövünk annyian, hogy induljon :-)
2011. jan. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!