Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok,...

26 hetes kismama vagyok, kihez érdemes Kecskeméten 3D-4D-s ultrahangra menni és milyenek az árfolyamok, hány hetesen a legcélszerűbb menni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szia. kecskeméten szültem 2 gyereket. csak az elsővel voltam 4d-sen. a korházban lévő uh-os teremmel szemben lévő termben csináltattam. ha mész uh-ra, kérj időpontot. most nem jut eszembe a doktornő neve sajnos.30 hetesen voltam .2 alkalommal 1 nap, mert nem sikerült rendesen kinézni a babát, sajnos kevés volt a magzatvíz és minden a baba előtt volt. köldökzsinor, lábak, kezek. 1 hét múlva visszahívtak, ekkor jobb volt, és csak egyszeri alkalmat kellett kifizetni.
2009. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyibe került?
2009. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi Real Time-ben voltunk a Fráter György utcában.Dr.Nemes Andreásnál.www.sono4d.hu 150000ft volt,4kép abbol csak 1db4D-és a többi 2D-és és dvd film.Mindent alaposan átnézett.
2009. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,21hetesen voltam.
2009. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint az elöző 15ezret akartam irni.Bocsi.
2009. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok. 2,5 éve voltam a lányommal kecsón a 30 hetesen, akkor 8000 ft volt.igaz csak 2 fekete-fehér kép készült. cd-re 2 szines felvétel.
2009. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szio!!!én most vagyok a 30.hétben,s mi is menni akarunk Kecskemétre,s amikor bejentkeztem megkérdeztem mikor a legaktuálisabb,s azt mondta a direkt erre specializálodott UH-s doki,hogy a legjobb idő a 31-és 32.hét!!jaaa,és mi a Béczi Ildikóhoz megyünk,állítólag ö nagyon profi.....

Üdv 30heteske

2009. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bérczi Ildikó hol rendel?
2009. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bérczi Ildikó megtalálható a kecskeméti kórházban,magánrendelése pedig a Kápolna utca 2. szám alatt található,de hogy pontosan mikor rendel,azt nem tudom,viszont a kapuban ki van írva.
2009. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!